Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Amazon Kolay Gönderi adresten alım bölgeleri

Adresten alım hizmeti, İstanbul ve Ankara'daki satıcıların yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli (İzmit), Konya, Manisa, Muğla, Sakarya (Adapazarı) ve Tekirdağ'daki alıcılara sunulmaktadır.

Hem satıcının hem de alıcının, adresten alım hizmeti sunulan bir bölgede bulunduğu durumlarda, sipariş için varsayılan Amazon Kolay Gönderi seçeneği adresten alım olur. Bunu "kargoya teslim" olarak değiştirmek isterseniz Satış Ortağı Destek ekibiyle iletişime geçin.

Satıcının veya alıcının, adresten alım hizmeti sunulan bir bölgede bulunmadığı durumlarda, söz konusu siparişler için "kargoya teslim" seçeneği atanır. Kargoya teslim etiketinizi yazdırdığınızda en yakın taşıyıcı firma şubesiyle iletişime geçerek siparişlerinizin bulunduğunuz konumdan alınmasını isteyebilir veya ürünleri taşıyıcı firma şubesine kendiniz bırakabilirsiniz. Kargoya teslim seçeneğini kullanırken Seller Central'da adresten alım zaman dilimi seçemeyeceğinizi unutmayın. Teslim alım saatini taşıyıcı firma şubesi ile birlikte belirlemelisiniz.

Not: Amazon Kolay Gönderi programına, adresten alım ve teslimat için yeni bölgeler eklenmeye devam edecek ve bu sayfa, yeni eklemelerle güncellenecektir.
Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates