Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Kayıt ve ayrılma

Programa katılma

Daha önce Kolay Gönderi programına kaydolup hizmetten ayrıldıysanız bu programa tekrar katılmak için Satış Ortağı Destek ekibine ulaşın.

Amazon Kolay Gönderi programına ilk kez katılıyorsanız:

  1. Seller Central'da Ayarlar > Hesap bilgisi bölümüne gidin.
  2. Satıcı hesap bilgisi sayfasında Amazon Kolay Gönderi ayarları seçeneğine tıklayın.
  3. Adresten alım adresinizi girin ve tüm adres kutularını doldurduktan sonra gönderin.
  4. Amazon Kolay Gönderi'yi varsayılan kargo yönteminiz olarak belirlemek için Kaydet seçeneğine tıklayın. Geçerli bir adres gönderdiyseniz Amazon Kolay Gönderi iki saat içinde hesabınızda etkinleştirilir.
Not: Kolay Gönderi programına katıldıktan sonra tüm uygun siparişleri Kolay Gönderi ile göndermeniz gerekir. Kolay Gönderi programına uygun bir siparişi kendiniz gönderirseniz siparişinizi "kargoya verildi" olarak onaylayamazsınız. Bu durumda, siparişiniz "gönderilmemiş" sayılır ve iptal edilebilir.

Programdan ayrılma

Amazon Kolay Gönderi programından dilediğiniz zaman ayrılmayı talep edebilirsiniz. Programdan ayrılmak için Satış Ortağı Destek ekibine ulaşın ve ayrılma nedeninizi belirtin. Kolay Gönderi özelliği kısa bir süre sonra hesabınızda devre dışı bırakılır.

Not: Programdan ayrıldıktan sonra artık Amazon Kolay Gönderi ile teslimat planlayamaz veya etiket yazdıramazsınız. Programdan ayrılmadan önce, hizmetlerden nasıl yararlanabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Satış Ortağı Destek ekibine ulaşın.
Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates