Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Ürünler ve liste kayıtları hakkında

Amazon'da, satışa sunulan ürünler hakkındaki bilgiler iki biçimde görüntülenir. İlki, tek bir ürünün tüm liste kayıtlarında ortak olan ürün bilgileri, ikincisi de söz konusu ürünle ilgili sizin liste kaydı bilgilerinizdir.

Ürün bilgileri:

Bu ayrıntılar ürünün Amazon'daki her örneğinde ortaktır. Örneğin, birden fazla satıcı Amazon'da Bose hoparlörlerini satışa sunduğunda ürün hakkındaki genel detaylar (ad ve model numarası gibi) aynı olur. Bir ürünün verilerine birden çok satıcı katkıda bulunduğunda ürün detay sayfasında hangi satıcının ürün bilgilerinin görüntüleneceğini Amazon belirler. Ürün detay sayfasında hata düzeltme hakkında daha fazla bilgi edinin.

Liste kaydı bilgileri:

Bunlar, sattığınız ürünler hakkındaki detaylardır. Bu detaylar diğer satıcıların liste kayıtlarından farklı olabilir. Örneğin, başka bir satıcıyla aynı Bose hoparlörlerini satabilirsiniz fakat ürün durumu, fiyatınız veya kargo hazırlık süreniz farklı olabilir.

Hem ürün hem de liste kaydı bilgilerini görüntülemek ve güncellemek için Envanter Yönetimi özelliğini kullanabilirsiniz.

Ürün ile liste kaydı bilgilerinin birleşimi, "ürün bilgileri" veya "envanter bilgileri" olarak adlandırılır.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates