Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Politikalar ve Sözleşmeler

Amazon’da satışa sunduğunuz ürünler, Amazon’un geçerli tüm politikalarını da kapsamak üzere satıcı sözleşmenize ve ilgili mevzuatın tamamına uygun olmalıdır. Ürünleri satışa sunmadan önce, satıcı olarak sorumluluklarınızı anladığınızdan emin olun.

Alıcılar, Amazon’dan her zaman güvenle ürün satın alabileceklerine güvenmektedirler. Amazon’da ürünleri satışa sunmadan önce, nelere izin verildiğini ve nelere izin verilmediğini anladığınızı teyit ediniz.

Satıcıların yapmaları yasak olan işlemler ve satışa sunulan ürünlere ilişkin kısıtlamalar

Amazon’da satış yapabilmeniz için, Satıcıların Yasaklanan Faaliyet ve İşlemleri hakkındaki Amazon politikasında açıklanan eylem ve işlemlerde bulunmamanız gerekmektedir. Ayrıca:

ürünleri satışa sunmanız yasaktır.

Neler ön onay gerektirir?

Bazı kategoriler, markalar ve ürünleri satışa sunmadan önce Amazon’dan ön onay almanız gereklidir.

Politika ihlalleri

Politikalarımızın ihlal edildiğini tespit ettiğimizde, Amazon yetkilerinizin askıya alınması veya sona erdirilmesini de kapsayabilecek gerekli işlemleri yapmaktayız.

Amazon kural ve politikalarının ihlal edildiğini gördüğünüz takdirde, bu ihlalleri buradan bize bildirebilirsiniz.

Fikri mülkiyet haklarının sahipleri veya bunların temsilcileri, telif hakkı ve marka ihlallerini buradan veya copyright@amazon.com adresine e-posta göndererek Amazon’a bildirebilirler.

Satıcı Sözleşmesi ve İlgili Politikalar

Satış yaptığınız pazaryerlerinin tabi olduğu Amazon sözleşme ve politikalarının tamamını okuyup anladığınızdan emin olun, çünkü her pazaryerinin kendisine özgü politikaları ve sözleşmeleri bulunabilir.

Satıcılar ve alıcılar için güvenilir bir pazaryerinin devamlılığını sağlamak, bir numaralı önceliğimizi teşkil etmektedir. Sunduğumuz hizmetleri ve pazaryerimizi izleme şekillerimizi iyileştirmek amacıyla müşterilerimiz için sürekli olarak yenilikler yapmaktayız. Politikalarımızın ihlal edildiğini tespit ettiğimizde, satış yetkilerinizin askıya alınmasını veya kaldırılmasını kapsayabilecek gerekli işlemleri yapmaktayız.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Bu makale sizin için faydalı oldu mu?
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz
Neleri geliştirebiliriz? (İsteğe bağlı)
1000
Hangisi yardımcı oldu?
1000
Yardımınız için tekrar teşekkürler!
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Diğer sorularınız için Contact Us.

Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2019, Amazon.com, Inc. or its affiliates