Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Değerlendirme ve performansın izlenmesi

Amazon'da satış yaparken performansın izlenmesi, başarınız için önemlidir. Performansınızı, satıcı hesabınızın performans hedefleri ve Amazon'da satış için gerekli olan politikalara uyma durumunu izlemenize yardımcı olan Satıcı Performansı sayfasını görüntüleyerek takip edebilirsiniz. Performansınızı izlemeye ek olarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmak için İletişim Talimatları'nı uygulayarak doğrudan onlarla iletişim kurabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara bakın.

Alıcılara gösterdiğimiz performans bilgileri

Satıcı profili sayfanızda, Amazon Business müşterilerine zamanında kargoya verme istatistiklerini ve alıcı-satıcı iletişimlerindeki yanıt süresini gösteririz. Bu istatistik, Geç Gönderim Oranının tersidir ve %100'den Geç Gönderim Oranı çıkarılarak hesaplanır. Yanıt süresi, alıcı-satıcı iletişimlerindeki ortalama yanıt süresidir. Bu bilgilerin yalnızca kayıtlı Amazon Business müşterilerine gösterildiğini unutmayın. Amazon Business hesabı olmayan müşteriler bu verileri göremez. Geç Gönderim Oranı'nı, Seller Central'daki Satıcı Performansı sayfasında görebilirsiniz.

Amazon Business satıcı programı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Bu makale sizin için faydalı oldu mu?
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz
Bu yardım sayfasını nasıl iyileştirebiliriz? Lütfen dikkat: Bu form bir destek olayı oluşturmaz. Lütfen içerikle ilgili nasıl bir sorun olduğunu belirtin.
1000
Hangisi yardımcı oldu?
1000
Yardımınız için tekrar teşekkürler!
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Diğer sorularınız için Contact Us.

Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2020, Amazon.com, Inc. or its affiliates