Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Amazon Lojistik özellikleri, hizmetleri ve ücretleri

Amazon Lojistik özellikleri

Amazon Lojistik ücretleri; ürünlerinizin Amazon lojistik merkezlerinde depolanması, siparişlerin alınması, paketlenmesi ve gönderilmesi ücretlerini, ayrıca satılan ürünler için müşteri hizmetleri sunma ücretini içerir. Amazon Lojistik hizmetinin bir parçası olarak, işletmenizi yönetmenize ve büyütmenize yardımcı olmak için isteğe bağlı özelliklerden ve hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Amazon Lojistik siparişleri için müşteri hizmetleri: Amazon, ürünlerinizi Amazon Lojistik hizmetiyle satarken sizin adınıza müşteri hizmetleri sunar.

Amazon Lojistik hizmetleri

Amazon Lojistik Etiket Hizmeti: Amazon, envanterinize sizin için barkod etiketi yapıştırır. Ürün başına ücret uygulanır.

Amazon Lojistik Hazırlama Hizmeti: Amazon, envanterinizi Amazon Lojistik hazırlama gerekliliklerine uygun olacak şekilde hazırlar. Ürün başına ücret uygulanır.

Amazon Lojistik Ücretleri

Amazon Lojistik ücretleri Sipariş gönderimine ve ilgili hizmetlere ilişkin Amazon Lojistik ücretlerinin özeti.

Amazon Lojistik hasılat hesaplayıcısı Amazon'daki aktif liste kayıtlarını kullanarak belirli ürünlerin ücretlerini Amazon Lojistik hasılat hesaplayıcısıyla yaklaşık olarak hesaplayın.

Ücret Ön İzleme Amazon Lojistik envanterinizdeki ürünlerin Amazon Lojistik ücretlerini yaklaşık olarak hesaplayın.

Sipariş Hazırlama, Paketleme ve Kargoya Hazırlık ve ağırlık taşıma ücretleri Sipariş başına ücretler; sipariş türüne (sipariş hazırlama), sipariş edilen ürünlerin paketleme maliyetine (paketleme ve kargoya hazırlık) ve ağırlık sınıflandırmasına (ağırlık taşıma) göre belirlenir.

Aylık envanter depolama ücretleri: Depolama ücretleri, Amazon lojistik merkezinde depolanan tüm ürünler için takvim ayına ve envanterinizin günlük ortalama hacmine göre belirlenir.

Kaldırma talimatları Envanterin size iade edilmesini sağlayarak envanterinizi Amazon lojistik merkezlerinden kaldırabilirsiniz.

Kaldırma talimatı ücretleri Amazon'un, Amazon lojistik merkezlerindeki envanterinizi iade veya bertaraf etmesini sağlayabilirsiniz. Ürün başına ücret uygulanır.

Ürün boyutu sınıfı Geçerli lojistik ücretlerini tespit etmek için ürününüzün boyut sınıfını belirleyin.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates