Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Satıcı Eğitimi Web Seminerleri

Bu bölümde, Amazon Türkiye web seminerlerine nasıl kaydolacağınızı ve önceki web seminerlerine nereden ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.

Web semineri nedir ve nerede düzenlenir?

Web semineri, internet üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirilen bir eğitim oturumudur. Sunum yapan kişilerle sohbet özelliği üzerinden iletişime geçebilir ve kendilerine soru sorabilirsiniz.

Web seminerleri ücretsiz midir?

Amazon Türkiye web seminerleri, kayıt işlemi sırasında aksi belirtilmediği sürece ücretsizdir.

Oturum sırasında bir hesap yöneticisiyle konuşabilecek miyim?

Sohbet özelliğini kullanarak sorularınızı web semineri yöneticisine iletebilirsiniz. Ne yazık ki, web semineri sırasında sizi uzman bir hesap yöneticisine bağlamamız mümkün değildir. Bu nedenle, hesabınıza özel veya belirli bir kategoriyle ilgili sorularınıza oturum sırasında hemen cevap alamayabilirsiniz. Böyle bir durumda Satış Ortağı Destek Ekibi ile iletişime geçin.

Oturuma başkalarını davet edebilir miyim?

Evet. Davet etmek istediğiniz kişilerle kayıt bağlantısını paylaşabilir, kendilerinden bu bağlantıyı kullanarak kaydolmalarını isteyebilirsiniz.

Web seminerine katılmak için aranan teknik gereklilikler nelerdir?

İnternet bağlantısı olan bir bilgisayarın yanı sıra hoparlör veya kulaklığa ihtiyacınız olacaktır.

Sistem Gereksinimleri:

Windows® XP veya üstü, Mac OS® X veya üstü, Adobe Flash Player 10.3 veya üstü (Flash Player'ı buradan indirebilirsiniz).

Bir sonraki web semineri ne zaman olacak?

Yaklaşan web seminerleri hakkında bilgi almak için Çevrimiçi Eğitim Takvimi Sayfamızı ziyaret edin. Amazon, sunduğumuz çeşitli ürün ve hizmetleri daha iyi anlayarak işletmenizi genişletmenize yardımcı olmak için düzenli olarak web seminerleri sunar.

Katılmak için ne yapmam gerekiyor?

Yaklaşan bir oturuma kaydolmak için Çevrimiçi Eğitim Takvimi Sayfası'na gidin ve doğrudan kayıt bağlantısına tıklayın. Buradan, oturumun detaylarını bulabileceğiniz etkinlik sayfasına yönlendirileceksiniz. Ücretsiz kaydınızı tamamlamak için tam adınızı, e-posta adresinizi ve Amazon satıcı kimliğinizi girin.

Bu adımları tamamladığınızda, gerekli talimatları ve etkinliğe giriş bağlantınızı içeren bir e-posta alacaksınız (e-postayı almazsanız spam klasörünüzü kontrol edin). Etkinlik gününde, oturum başlangıcından 15 dakika önce web semineri odasına bağlanmalısınız.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates