Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Amazon Hizmet Sağlayıcı Ağı

Amazon Hizmet Sağlayıcısı Ağı'ndaki hizmet ve yazılım çözümü kategorilerini keşfedin.

A+ İçerik: Detay sayfalarınıza, dönüşümü artırabilecek zengin ürün açıklamaları ve özellikler ekleyin. Yalnızca Amazon Marka Kaydı'na kayıtlı markalar A+ İçerik ekleyebilir.

Hesap yönetimi: Günlük işlemlerinizle ilgili uygulamalı destekten ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak analizlerden faydalanın.

Muhasebe işlemleri ve vergiler: Mali durumu takip etmek, ödemelerle ilgili mutabakat sağlamak, vergi beyanında bulunmak veya yönetmeliklere uymanız için gerekli olan muhasebe işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kullanabileceğiniz uygulama ve hizmetleri bulun.

Reklam optimizasyonu: Reklam bütçenizi ve stratejinizi optimize ederek ürün görünürlüğünü iyileştirmenizi ve işinizde daha fazla satış yapmanızı sağlayacak uygulama ve hizmetleri bulun.

Analiz ve raporlama: İşletme stratejinizi daha iyi yönlendirebilmek ve faydalı olan işlemlere odaklanabilmek için kârlılığınızı ve ürün başına maliyetinizi analiz edin.

Otomatik fiyatlandırma: İşletme kurallarınızı temel alarak ürün fiyatlandırmanızı otomatikleştiren araçlar sayesinde fiyatlarınızın rekabet gücünü koruyun.

Alıcı-Satıcı Mesajlaşması: Cevaplama sürelerine uyabilmek ve üst düzey müşteri hizmetleri sunabilmek için, müşteri sorularını yanıtlama konusunda yardım alın.

Uyumluluk: Ürün testi, sertifikasyon, denetim, inceleme, etiketleme ve ticari uyumluluk konusunda destek sunan hizmetlerle, ürünlerinizin dünya genelindeki kural ve yönetmeliklere uyduğundan emin olun.

Planlı ödeme çözümleri: Amazon mağazalarının bulunmadığı bölgelerde yer alan banka hesaplarına planlı ödeme yapmayı sağlayan çözümleri keşfedin.

Yurt içi kargo: Ürünlerinizin teslim alınıp bir Amazon Lojistik merkezine teslim edilmesini sağlayacak hizmetleri bulun (yalnızca Hindistan'da mevcuttur).

E-ticaret çözüm bağlayıcıları: Daha hızlı listeleme, iyileştirilmiş sipariş yönetimi ve kanallar arası envanter senkronizasyonu gibi olanaklardan yararlanmak için e-ticaret sitenizi Amazon'la entegre hale getirin.

Amazon Lojistik hazırlama ve paketleme: Etiketleme, paketleme, ürün seti oluşturma ve kalite kontrol gibi Amazon Lojistik hazırlama işlemleriyle ilgili yardım alın.

Değerlendirmeler ve yorumlar: Satıcı puanınızın iyileşmesine ve müşterilere faydalı bilgiler sunmanıza yardımcı olması için müşterilerden onaylı yorumlar ve değerlendirmeler alın.

Tam hizmet çözümleri: İşletme yönetimini satış döngüsünün her aşamasına entegre edin.

Finansman ve kredi: Büyük satın alma işlemlerine fon ayırmak ve günlük işletme faaliyetlerinizin maliyetini karşılamak için finansman alın.

Görsel oluşturma: Ürünlerinizin görüntülenme sayısını ve dönüşümünü artırmak için liste kayıtlarınıza Amazon talimatlarına uygun kaliteli görseller ekleyin.

Uluslararası iadeler: Müşteri iadelerini kabul eden ve birleştiren veya başka alternatifler sunan hizmetlerle uluslararası iadeleri yönetin.

Uluslararası kargo: Envanterinizi Amazon'un uluslararası lojistik merkezlerine veya yaşadığınız ülkenin dışındaki alıcılara gönderin.

Envanter ve sipariş yönetimi: Amazon sipariş yönetimi işlemlerinizi otomatikleştirerek envanter düzeylerinizin sistemleriniz genelinde senkronize olmasını sağlayın.

Fikrî Mülkiyet İçin Accelerator: Markanızı koruyun, ticari marka başvurularınız konusunda yardım alın ve olası yeni marka adlarını araştırın.

Tasfiye: Amazon Lojistik'teki envanter fazlanızı tasfiye edin veya bağışlayın.

Liste kaydı: Amazon liste kayıtlarını yönetirken yeni ürün veya teklif listelemeye, kataloğunuzu optimize etmeye ve hataları azaltmaya yardımcı olan araç ve hizmetleri kullanın.

Ürün araştırması ve keşfi: Potansiyel ürünleri, müşteri talebi gibi kriterlere göre araştırın ve tedarik kararlarınızı daha veri odaklı bir şekilde verin.

Promosyonlar: Hedefli ve ilgi çekici promosyonlar oluşturarak ürünlerin bulunabilirlik düzeyini artırın.

Satıcı hesabını eski durumuna getirme: Hesabınızın eski durumuna getirilmesiyle ilgili itiraz planınızı yazarken yardım alın (yalnızca Hindistan'da mevcuttur).

Kargo çözümleri: Kargo ve gönderim süreçlerini otomatik hale getiren uygulamalar ve kargo ücreti satın almayı, etiket yazdırmayı ve lojistik işlemlerini kolaylaştıran araçlar bulun.

Depolama: Daha hızlı teslimat için ürünlerinizi global olarak depolayın.

Vergiler: Amazon'daki satış ve iadelere göre aylık, üç aylık ve yıllık vergilerin beyanı ve vergi kaydı konusunda size yardımcı olacak vergi hizmetleri bulun.

Eğitim: Seller Central kayıt sürecini, araçları, politikaları ve özellikleri daha iyi anlamanıza yardımcı olacak eğitimler bulun.

Çeviri: Ürün liste kayıtlarınızı tercüme etmenize ve işletmenizle dünyaya açılmanıza yardımcı olacak hizmetler bulun.

Amazon Seller Central İş Ortağı Ağı'nı ziyaret edin.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates