Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Amazon Lojistik

Müşterilerinize ve işletmenize katkıda bulunmak için lojistik ağlarımızdan ve uzmanlığımızdan yararlanın. Siz ürünlerinizi Amazon lojistik merkezlerine gönderirsiniz; biz de onları alır, paketler, gönderir ve müşteri hizmetleri sunarız.

Amazon Lojistik'i kullanmanın avantajları şunlardır:

  • Satışlarınızı artırın: Amazon Lojistik'e katıldığınızda teklifleriniz daha görünür ve daha rekabetçi hale gelir. Ürünleriniz, Amazon Prime'a ve satışlarınızı artırıp sizi daha rekabetçi hale getirmeye yardımcı olacak diğer birçok avantaja uygun olur.
  • Amazon'un 7/24 müşteri hizmetlerinden yararlanın: Amazon Lojistik ile, Amazon'un ünlü 7/24 müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.
  • Ve daha fazlası: Müşterileriniz, Bir Günde Teslim Kargo için güncel geri sayım gibi, sürekli büyüyen diğer avantajlardan da yararlanır.

Amazon Lojistik'i kullanarak yeni teklif oluşturma

Yeni bir ürün eklediğinizde, ürün teklifi detayları sayfasında Teklif sekmesi altındaki Gönderen için "Ürünü Amazon gönderecek ve müşteri hizmetleri desteği sağlayacak" seçeneğini seçin. Ürünü Amazon Lojistik kullanarak göndermeye başlamak için yapmanız gereken tek şey budur.

Yeni bir teklif oluşturma hakkında daha fazla bilgi için bkz. Tek seferde bir ürün ekleme.

Mevcut bir teklifi Amazon Lojistik'e dönüştürme

Amazon'da satış yapmak için kaydolduğunuzda, Amazon Lojistik'e otomatik olarak kaydolmuş olursunuz. Ürünlerinizi listelerken kargo yönteminiz olarak Amazon Lojistik'i seçin. Mevcut envanterinizi de Amazon Lojistik'e dönüştürebilirsiniz.

  1. Envanter Yönetimi sayfasında, Amazon Lojistik aracılığıyla satmak istediğiniz ürünleri seçin.
  2. Eylemler açılır menüsünden, Amazon Lojistik'e Dönüştür seçeneğini seçin.
  3. Kargonuzu oluşturmaya devam etmek istiyorsanız Dönüştür ve Envanteri Gönder seçeneğine tıklayın. Kargonuzu oluşturmadan önce envanter eklemeye devam etmek istiyorsanız Yalnızca Dönüştür seçeneğine tıklayın.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates