Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

A+ içeriği düzenleme

Bize içerik gönderdikten sonra A+ detay sayfası gönderimlerinizi inceleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. ASIN'i arama kutusuna girerek arayın ve ASIN detay sayfasından aktif A+ içeriğe tıklayın. İçeriği düzenleyebilir ve yeniden onaya gönderebilirsiniz. Gönderilen içerik, tekrar moderasyon sürecinden geçer. Mevcut içeriğiniz ise yeni içeriğiniz onaylanıncaya kadar, uygulandığı tüm ASIN'lerin detay sayfasında kalmaya devam eder.

Aşağıdaki tüm adımlar için Reklam > A+ İçerik Yöneticisi'ne gidin ve içerik tablosunun altında projeyi bulun veya ASIN'e ya da ürün adına göre arayın.

Mevcut bir projenin adını değiştirme


 1. Projeyi seçin ve açılır menüden Mükerrer seçeneğine tıklayarak içeriğin kullanmak istediğiniz ada sahip yeni bir sürümünü oluşturun.
 2. ASIN'leri yeni mükerrer projeye uygulayın, ardından inceleyip gönderin. A+ içeriği incelenmek üzere gönderdikten sonra içerik adını düzenleyemezsiniz.

Mevcut metni veya görselleri değiştirme


 1. Projeyi seçin ve açılır menüden Düzenle seçeneğine tıklayın.
 2. Modül metin kutularındaki metinleri düzenleyin.
 3. Düzenlemek istediğiniz görseli bulup Xseçeneğine tıklayın. Ardından yeni bir görsel yüklemek ve alternatif metin eklemek için tıklayın. İçeriğinize görsel eklerken Medya Kütüphanenizden görsel seçebilir veya yeni görsel yükleyebilirsiniz. Medya Kütüphanesi, A+ İçerik aracına veya Sponsorlu Markalar gibi diğer programlara daha önce yüklediğiniz görselleri içerir. Kütüphanede görsellerinizi etiketlerle kategorize edebilir, boyut ve son değiştirilme tarihi gibi kriterlere göre arayabilir, sıralayabilir ve filtreleyebilirsiniz.
 4. ASIN'leri inceleyin ve yaptığınız değişiklikleri onaya gönderin.

Mevcut bir projeye ürün ekleme


 1. Projeyi seçin ve açılır menüden Düzenle seçeneğine tıklayın.
 2. Arama çubuğunu kullanarak ASIN'leri ekleyin ve projeye uygulamak istediğiniz ürünleri seçin. Uygulamak istediğiniz ASIN'leri (500.000 ASIN'e kadar) içeren bir elektronik tablo yüklemek için "Toplu yükleme" özelliğimizi de kullanabilirsiniz. İçeriğe 1.000'den fazla ASIN eklemek istiyorsanız "Toplu yükleme" özelliğini kullanmanız gerekir.
 3. ASIN'leri inceleyin ve yaptığınız değişiklikleri onaya gönderin.

A+ içeriği bir ASIN'den diğerine kopyalama


 1. Kopyalamak istediğiniz A+ projeyi seçin ve açılır menüden Mükerrer seçeneğine tıklayarak içeriğin yeni bir sürümünü oluşturun.
 2. İstediğiniz değişiklikleri yapın ve yeni ASIN'leri yeni mükerrer projeye uygulayın, ardından inceleyip gönderin.
Not: Şu anda bir ülkeden diğerine içerik kopyalamak mümkün değildir. A+ sayfayı, belirlenmiş hesaptan yeniden oluşturmanız gerekir.

Gönderdiğiniz içeriğin incelenmesi 7 iş günü alabilir, yoğun zamanlarda ise bu süre biraz daha uzayabilir. Onaylanan içeriğin uygulanan ASIN'lerin detay sayfasında yayınlanması 24 saat sürebilir. Mevcut içeriğiniz, inceleme aşamasında yeni içeriğiniz onaylanıncaya kadar uygulanan tüm ASIN'lerin detay sayfasında kalmaya devam eder.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates