Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Global Promosyon Satışları gösterge paneli

1. Global Promosyon Satışları gösterge paneli nedir?

Global Promosyon Satışları gösterge paneli, kuponlar ve fırsatlar gibi başlıca promosyon araçları üzerinden oluşturulan pazaryeri düzeyindeki satışların sınır ötesi satış yapan satıcılar tarafından tek noktadan izlenebilmesini sağlar. Tüm pazaryerleri için toplu bir global görünüm sunan bu panel sayesinde satıcılar, tercihlerine uyan birden fazla tarih aralığı ve para birimi simgesi arasında geçiş yapabilir.

2. Global Promosyon Satışları gösterge panelini kimler görebilir?

Global Promosyon Satışları gösterge paneli, Amazon'daki tüm satıcılar tarafından kullanılabilir.

3. Global Promosyon Satışları gösterge panelini nerede bulabilirim?

Global Promosyon Satışları gösterge panelini, Seller Central ana sayfasındaki temel performans göstergesi çubuğunda bulunan "Global Promosyon Satışları" widget'ına tıklayarak bulabilirsiniz.

4. Global Promosyon Satışları gösterge panelindeki sayıları nasıl yorumlamalıyım?

Hücrede gösterilen sayı, belirli bir pazaryerinde (ör: Amazon.com) ve seçili zaman aralığında (örneğin, 7 gün) promosyon araçlarından (ör: Fırsatlar) elde edilen satışların, seçilen para birimi türünden gösterimidir.

Not: Döviz kurları ve kur dönüşümleri yalnızca bilgi amacıyla verilmiştir. Döviz kurları değişikliğe tabidir ve tahmini satış rakamları, satışlarınız için geçerli olan vergileri veya ücretleri yansıtmayabilir. Satış verileri, gecikmeler nedeniyle gerçek zamanlı durumunu yansıtmayabilir.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates