Amazon'da sat Oturum aç
Bu madde, şurada yapılacak satışlar için uygulanır: Türkiye

Prime Özel İndiriminden ürün kaldırma veya silme

Bir indirim kapsamındaki ürünlerden istediğiniz kadarını silebilirsiniz. Prime Özel İndiriminden ürün silmenin iki yolu vardır. Ürünleri, doğrudan web uygulamasından veya silinecek SKU'ların yer aldığı bir Excel dosyası yükleyerek silebilirsiniz.

İndirim kapsamındaki SKU'ları indirim planlanmadan silme

Prime Özel İndirimi bölümüne gidin ve düzenlemek istediğiniz indirime ait eylem hücresinden Detayları Görüntüle seçeneğini seçin. Yüklemiş olduğunuz ürünler varsa İnceleme sayfasına yönlendirilirsiniz. Silmek istediğiniz ürün için Ürünü Kaldır seçeneğine tıklayın.

Gönderilen indirimi satır içi silme

Prime Özel İndirimi bölümüne gidin ve düzenlemek istediğiniz indirime ait eylem hücresinden Detayları Görüntüle seçeneğini seçin. İndirim detayları açıldıktan sonra, kaldırmak istediğiniz ürünün eylem düğmesinde Sil seçeneğine tıklayın. İnceleme sayfasına yönlendirilirsiniz. Tümünü Kaydet’e tıklayarak, silme işlemini onaylayın.

Toplu silme

Prime Özel İndirimi bölümüne gidin ve düzenlemek istediğiniz indirime ait eylem hücresinden Detayları Görüntüle seçeneğini seçin. İndirim detayları açıldıktan sonra Daha Fazla Ürün Ekle seçeneğine tıklayın. Silmek istediğiniz SKU'ların girildiği indirim yükleme şablonu hesap tablosunu, add-edit-delete (ekle-düzenle-sil) sütununu "d" harfiyle işaretleyerek yükleyin. İnceleme sayfasındaki ürünleri gönderin.

Not: İndirimli fiyatın, detay sayfasından kaldırılması iki saat kadar sürebilir.

Aracı kullanmak ve kişiselleştirilmiş yardım almak için oturum açın (masaüstü tarayıcı gerekli). Oturum aç


Yüz Milyonlarca Müşteriye Erişin

Amazon'da Satış Yapmaya Başlayın


© 1999-2022, Amazon.com, Inc. or its affiliates